Valentino Köşe Takımı


Valentino Köşe Takımı

Valentino Yataklı Köşe TakımıSalonunuzda göz dolduran bir köşe takımı mı arıyorsunuz, misafirlerinize karşı güvenle gösterebileceğiniz kalite ve tasarımı ile evinizde komşularınıza sükse yapmanızı sağlayacak kadar güzel çizgiler taşıyan bir model arıyorsanız tercihinizi şimdiden duyar gibiyiz. 
Şimdilerde klasik koltuk takımlarının yerini özel tasarım ve modellerde üretilen köşe takımları alıyor. Rengârenk desenlerin ve kumaşların sergilendiği bu köşe takımlarında, dekoratif yönler oldukça ön plana çıkıyor.
TV izleme esnasında ayağınızı uzatacak bir tabure aramanıza köşe takımı modelleri ile artık gerek kalmıyor. Özel tasarlanan portatif ayraçları ile yarım oturuş ve uzanma konusuna tamamen bir çözüm getiriliyor. Ayrıca köşe kısımlarda kalan takım, ortama ferah bir hava katarken kalabalıkta yaratmaması ile dikkat çekiyor. Ayrıca her iki kısmında yatak haline getirilmesi gelen konuklar için uyku mekanı oluşturulmasını sağlıyor. Birbirinden farklı tasarımların yer aldığı modeller, 2011 mobilya modasında şimdiden yerini almış durumda. Sizde seçenekler arasından büyüleyici bir köşe takımı seçebilir ve evlerinizin köşelerini şenlendirebilirsiniz.

Her renk ve kumaş alternatifleri mevcuttur.

 Valentino Köşe koltukları için lütfen :

 Kemal YILMAZ
Tel   :0312 351 25 25
Gsm: 0532 203 49 04
Faks: 0312 353 34 10
Evo Mobilya - ANKARA

Yorumlar